اتاق خواب عروس

اتاق خواب عروس با ایده های 2020

اتاق خواب عروس شخصی ترین قسمت خونه هست برای همین عروس خانم ها تا حد امکان سعی و تلاششون رو میکنن که عالی ترین و بهترین دکور رو برای اتاق خوابشون طراحی و پیاده کنن.این طراحی و کور  برای اتاق خواب عروس چنین کار ساده و راحتی نیست.امروز تصمیم گرفتیم که به کمک شما عروس خانم های گل بیایم و نکته هایی که باید در مورد طراحی و دکور اتاق خواب عروس رو بلد باشین رو بهتون بگیم و شما رو با اون ها آشنا کنیم.

برای همین عروس خانم های گل برای چیدمان  و دکور اتاقتون با ما همرا باشین.

 

انتخاب سرویس خواب عروس

 

سرویس خواب عروس مهم ترین قسمت اتاق خواب عروس هست چون سرویس خواب اصلی ترین وسیله اتاق خواب عروس هست که باید رنگ ، طرح و مدل ، اندازه ، با دکوراسیون و فضای اتاق هارمونی داشته باشه که بزرگی و کوچکی اتاق خواب هم اهمیتی در این موضوع داره.

 امروزه اکثرعروس خانم ها سرویس خواب چوبی رو نسبت به سرویس خواب فلزی انتخاب میکنن.

اگراتاق فضای کمی داره میتونین از تخت ها جک دار استفاده کنین و یا اگر فضا و اندازه بزرگی داره از تخت های پایه دار و سلطنتی استفاده کنین.

تخت خواب عروس

سرویس خواب عروس

 سرویس خواب عروس

 نورپردازی اتاق خواب عروس

نورپردازی اتاق خواب عروس

 نورپردازی و کناف اتاق خواب عروس

 

نورپردازی اتاق خواب عروس اهمیت و تاثیری زیادی در اتاق خواب داره میشه گفت که برای بوجود امدن احساس ارامش در فضای اتاق از نورپردازی های بروز و مدرن مثل کناف در قسمت های مخفی اتاق استفاده کرد.برای اینکه اتاق خوابتون خاص و شیک باشه میتونین از نور های سفید و زرد برای نور پردازی اتاقتون استفاده کنین.

طراحی دیوار اتاق خواب عروس

یکی از ارکان اتاق که میتونه به زیباسازی اتاق کمک کنه و اتاق خواب عروس تو نگاه اول زیبا و منحصر به فرد به چشم بیاد طراحی و دیزاین اتاق خواب هست.

با استفاده از هزینه های کم به کمک کاغذ دیواری، برچسب های شیک،باکس های بروز اتاق خواب نمایی خاص و زیبایی به خودش میگیره و اتاق زیبا میشه.ولی اگر میخواید اتاق خواب شیک با مد روز داشته باشین میتونین از تابلو و شمعدان های انتیک استفاده کنید.

اتاق عروس

 طراحی دیوار اتاق عروس

 

چیزی که میتونه فضای اتاق خواب رو به فضایی رمانتیک و رویایی تبدیل کنه استفاده از نورپردازی های فوق العاده مدرن و شیک هست.

رنگ اتاق خواب عروس

عاملی که در زیبایی اتاق خواب عروس تاثیر گذاره رنگ اتاق هست. از نظر روانشناسی و علمی هر رنگی یک تاثیر در فکر انسان ها میزاره .منظور از رنگ اتاق خواب عروس شامل رنگ کل وسیله هایی که قرار داخل اتاق قرار بگیره هست مثل سرویس خواب،لوستر،دیوار،تابلو،پرده،شمعدان و…که این وسیله ها باید به یک هارمونی برسن و به یه رنگ زیبا و خاص تبدیل بشن. یکی از بهترین رنگ ها برای بوجود امدن ارامش در اتاق خواب عروس رنگ ابی اسمانی و سبزاشرافی هست که میتونین در کنار اون از رنگ فیلی ، سفید ، طوسی مایل به روشن استفاده کنین.

 رنگ اتاق خواب عروس سبز اشرافی

 رنگ اتاق خواب عروس ابی

 

پرطرفدارترین رنگی که از قبل تا الان وجود داره رنگ سفید هست.برای اتاق خواب های که فضای کمی دارن و کوچک هستن از رنگ سفید استفاده میشه و فضای اتاق رو بازتر نشون میده و اتاق بزرگ به نظر میاد.میتونین از رنگ های دیگری مثل قرمز ، ابی ،خاکستری، طلایی ، مشکی،طوسی در کنار رنگ سفید استفاده کنین.

 اتاق خواب عروس سفید طلایی

 

رنگ صورتی جزء از اون رنگ های هست که عروس خانم ها علاقه دارن.برای مکمل این رنگ میتونین از رنگ های طلایی ، سفید ، نارنجی ، زرد استفاده کنین.

 رنگ اتاق خواب سفید صورتی

 

ایده های جذاب برای رمانتیک بودن اتاق خواب عروس

یک از تزئینات مهم اتاق خواب عروس تزئین تخت عروس هست. برای تزئین تخت میتونین از شمع های فانتزی و گل ها استفاده کنین.گل ها به اتاق خواب عروس یک زیبایی خاص و عالی هدیه میده و شمع ها اتاق رو به فضایی رمانتیک و رویایی تبدیل میکنه.

یکی از بروزترین و جدیدترین تزئین اتاق خواب عروس که امروزه از اون استفاده میشه دیزاین تخت خواب عروس با پارچه های حریر ،لامپ های LED کوچک، ریسه های متری و تور هست که فضایی رمانیتک به اتاق میده.

عروس خانم های گل با ما همراه باشین تا چندنمونه از این طراحی دیزاین  اتاق خواب عروس رو ببینین.

[gallery ids="316,320,308,317,314,309,321,322,318,315"]

 

خب عروس خانم های گل امروز با ایده هایی برای طراحی و دیزایین اتاق خواب عروس اشنایی پیدا کردین که میتونین با استفاده و کمک گرفتن این ایده ها تزئینات بروزی رو برای اتاق خوابتون پیاده کنید.

 

#اتاق خواب#اتاق خواب عروس#اتاق خواب بروز#اتاق خواب شیک#

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *